Antalya Kanalizasyon Kaplama Hizmeti

Hemen Arayın: 0 507 350 56 46

Kanal ve kanalizasyon görüntüleme, kaplama ve tüm detaylı hizmeti sunuyoruz.  Profesyonel uzman ekibi sayesinde son teknoloji ürünler ile tüm işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız müşterilerine uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde en doğru desteği sağlar.

Kanalizasyon görüntüleme işlemleri konusunda genellikle boru ve kanal tıkanmaları yaşandığını görürüz. Bu sorunların asıl kaynağını görsel açıdan takip etmekte sonrasında kanal ve kanalizasyonda veya altyapı borularındaki tüm yaşanan tıkanıkları 7/24 en uygun hizmet vererek gidermekteyiz.

Kanalizasyon Kaplama Öncesi Temizlik

Kanal temizleme işlemleri firmamız tarafından yüksek basınç altında yapılarak en doğru temizlik sunulur. Bu kapsamda yüksek basınç ile hem temizlik hem de vakum yapan cihazlarımız ile ileriki dönemde yaşanacak tüm sorunların önüne geçilir. Bununla birlikte kanalın temizlenme işlemi esnasında kanalda vakumlanmış olan malzemeler artış gösterebir ve yeniden temiz su olarak kanal temizliğinde ihtiyaç duyar. Bu sayede firmamız doğaya dost çalışmalar sürdürmektedir.

Antalya Kanalizasyon Vidanjör
Antalya Kanalizasyon Vidanjör

Firmamız tarafından verilen bu hizmetlerde amacımız yalnızca kanalın temizlenmesi olmadığı için özellikle görüntüleme sırasında kanalın durumunu da tespit etmekte ve tüm sorunları gidermeye amaçlamaktayız. Bu nedenle kanal temizliği operasyonu firmamız ve müşterilerimiz açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Pompa ile kanal temizliği yapıldığı takdirde temizliğin yeterli olmadığı zamanlarda kanal içinde conta çıkması gibi problemlerin yaşandığı esnada ağaç kökleri ve kanal çeperi tortuların kesilmesi işlemleri ve kanalın fenni hale gelebilmesi için kesici ile de hizmet verilmektedir. Bu sayede kanal temizliği tam anlamıyla tamamlanmış olur.

Kaplama Öncesi Kanalizasyon Görüntüleme İşlemi

Firmamız her alanda hizmet vermektedir. Aynı zamanda tüm alanlarda da son teknoloji ürünler ile çalışma sürdürmektedir. Kaplama öncesi kanalizasyon görüntüleme işlemi sırasında, görüntü tespit kayıt aracı kullanır.

Firmamız, en doğru görüntüleme işlemini yapabilmektedir. Bu araçlar sayesinde analog ve dijital ortamdır. Fiber optik kablolar ve bağlı kameralı robotlar sayesinde, kanalizasyon içinde tüm tespitler ve ölçümler kolaylıkla yapılmaktadır. Araç içinde yer alan entegre bilgisayar, DVD kayıt sayesinde tüm işlemler kayda alınır.

Kaydı alınan tüm tespit ve ölçümler sonrasında rapor haline getirip kanalın ihtiyacı kapsamında işlemler için öneriler koyarak kullanıyoruz.

Kanalizasyon Kaplama Çalışmaları

Firmamız tarafından gerçekleştirilen temizlik ve görüntüleme işlemleri sonrasında tüm tespitler yapılmakta ve raporlar doğrultusunda en kalıcı çözüm için çalışmalar başlatılmaktadır.

Kanalizasyon kırılması ve su kaçağı oluşması

En kalıcı çözüm ve komple nokta kaplama işlemleri için Kanalizasyon Kaplama Hizmeti verir.

Firmamız tarafından kullanılan malzemeler ham madde yönünden, kalite yönünden ve ekonomik anlamda garantilidir. Kanalizasyon ve boru kaplama aynı zamanda onarım işlemlerinde 50 yıla kadar sağlamlık garantisi sunar. Aynı zamanda hem siyah hem de basınca dayanıklı olan test edilmiş kalite güvencesinde kullanılan ürünler sayesinde güven sağlamaktayız.

Trafiği aksatma sorunu olmadan kısacası sahada varlığı dahi hissedilmeden kanalizasyon hatlarını, içme suyu şebekelerini ve tüm işlemlerini hem ekonomik hem de teknolojik sistemler ile tamirini ve yenileme işlemlerini yapar.

Kanalların yapımı sırasında sonradan meydana gelmiş olan kırık, kayma, açıklık, betonlaşma, erime, çökme gibi birçok çeşitli kusur yaşar. Bu kusurların giderilmesi kapsamında kanalın yeniden kullanılır hale getirilmesini sağlayan firmamız tüm çalışmalar son teknoloji malzemeler ve son teknoloji araçlar ile tamamlar. Böylelikle ekonomik anlamda ve kalite anlamında en uygun hizmeti sunar.

Özellikle büyük şehirlerin atık su hatları bakım, temizleme ve kaplama hizmeti önem kazanmıştır. Firmamız kazı yapmadan ve herhangi bir durumu oluşturmadan gelişmiş teknoloji araçları ile kaplama yöntemlerini kullanmaktadır. Bu kapsamda kullanılan yöntemlerin seçimi için çevrenin korunması açısından büyük bir önem taşır. Firmamız tarafından kaplama yöntemi açısından nokta kaplama ve komple kaplama hizmeti verilmektedir. Böylelikle küçük bir alandaki herhangi bir sorun çözülmektedir. Ve birlikte komple kaplama hizmeti ile de baştan sonra yenileme imkânı tanır.

Komple Kanalizasyon Kaplama

Her geçen gün teknolojiyi takip eden firmamız hizmet alanı kapsamında en gelişmiş araçları tercih eder. Bu nedenle komple kaplama için Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kapsamında kanal içine uygulanan kaplama malzemelerini özel olarak tercih etmekte ve yıllarca kullanımını garanti etmekteyiz.

Rakip firmalara nazaran kaplama yöntemleri konusunda daha pratiktir.  Ve daha sağlam olan komple kaplama hizmeti doğalgaz hattı döşemelerinde de tercih eder. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetler hem rakip firmalara nazaran çok daha ekonomik hem de sağlamlık garantisi ısı ve basınca dayanıklılık güvencesi sunar.

Noktasal Kanalizasyon Kaplama

Firmamız tarafından Kanalizasyon Kaplama Hizmeti kapsamında verilen nokta kaplama çalışmaları genellikle komple kaplama operasyonuna nazaran daha kolay bir şekilde tamamlanır.

Kanalizasyon kaplama aşamaları

PVC malzeme sayesinde soğuk hava verilerek malzemelerin katılaşması sağlanır. Son aşamada ise iki bacak arasında tespiti edilen bağlantıların kanal freze robotu kullanıyoruz. Ardından kesilmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanır.

Noktasal Kanalizasyon Kaplama Hizmeti

Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi noktasal kaplama hizmetinde de firmamız tarafından en ayrıntılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Öncelikle çatlak ve benzeri herhangi bir sorun olan bölge kanal görüntüleme cihazı ile tespiti yapar. Arıza tespitinin yapılması sonrasında hattın temizlenmesi sağlanır.

Genellikle kanalizasyonlar yağmur hatları zamanla bozar, çatlar, sızıntı olur ve arızalanır. Bu problemlerin meydana gelmesi ilerleyen dönemlerde ağaç köklerinin hatlara girişine sebep olur. Toprağın hatlara sızması gibi daha büyük sorunlara yol açar. Böylelikle kanalizasyon sistemlerinde tıkanmalar ve akış hızının bozulması problemleri yaşanır.

Firmamız tarafından hizmetinize sunulan, Noktasal Kanalizasyon Kaplama Hizmeti hem ekonomiktir. Hem de günlük hayata herhangi bir olumsuz etkisi olmaz.

Onarım öncesinde temizlik ve görüntüleme işlemleri ile en doğru çalışmayı sunar.
Aynı zamanda kimyasal bir karışım hazırlayan çalışma arkadaşlarımız, tıkanıklıkları önlemek için doğru çözümler sunmayı hedefler.
Eski yöntemleri kullanmıyoruz. Firmamız müşterilere ekonomik çözümler sunar. Günlük yaşamı aksatmadığı için hızlı bir şekilde tamamlanmakta ve inşaat işçiliği gerektirmemektedir. Böylelikle maddi külfet ortadan kalkmış olacaktır.

Jet Kanalizasyon Kurumsal Web Sitesi…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir