Kurumsal

Şirketimiz 1997 yılında Met-Sa Tesisat olarak hizmet vermeye başlamıştır. Tesisat işinde bilginin çok önemli olduğunu bilerek şirketimizi kurduk. 1997 yılından bugüne kadar şirketimizde birçok şey değişti. Anacak değişmeyen tek şey özverimizdir.

İlk kurulduğu günden bugüne kadar özverimizi ve isteğimizi hiçbir zaman kaybetmedik. Her zaman dönemin en son teknolojisi ile hizmet verdik. Teknoloji geliştikçe biz de kendimizi geliştirdik.

Hiçbir zaman değişimden kaçmadık. Bugün de ilk gün olduğu gibi tesisat işinde en iyilerin arasında yer alıyoruz. Gerek kullandığımız en son teknoloji gerekse müşteri ile kurduğumuz etkili iletişim bizi bu listede zirveye taşıyor.

Antalya’da Kanalizasyon Açma, Gider Açma. Antalya Gider Açma, Logar Açma, Antalya Logar Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklık Açma, Antalya Logar Temizleme, Logar Temizleme, Logar Temizleği, Tuvalet tıkanıklığı açma, Kanal Tıkanıklığı Açma, Lavabo tıkanıklığı açma, Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma, Banyo Gider Tıkanıklığı, Balkon Gider Tıkanıklığı Açma, Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Açma, Yağmur Borusu Gideri Tıkanıklığı, Tuvalet tıkanıklık açma, Kanal Tıkanıklık Açma, Lavabo tıkanıklık açma, Logar Tıkanıklık Açma, Mutfak Gideri Tıkanıklık Açma, Banyo Gideri Tıkanıklık Açma, Yağmur Suyu Gideri Açma, Yağmur Borusu Gideri Tıkanıklık Açma, hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz.

ÇEVREYİ KORUYORUZ

Yıllar içinde büyüyen şirketimiz ilk olarak 2002 yılında Yıl-Sa Tesisat katıldı. 2002 yılında hizmet vermeye başlayan Yıl-Sa Tesisat da şirketimizin firmaları arasında yer alıyor. Met-Sa’dan tam 5 yıl sonra kurulan Yıl-Sa, piyasaya son teknoloji ürünleri ile giriş yapmıştır.

Kaliteli hizmetlerimiz sonucu müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak geniş bir müşteri portföyü elde ettik. Memnun kalan müşterilerimizin bizi başkalarına önermeleri sonucu hızla büyüdük. Met-Sa Tesisat büyümemizi tek başına karşılayamayınca Yıl-Sa Tesisatı bünyemize kattık.

2003 yılında ise Jet Kanalizasyon firmamızı hizmetinize sunduk. Büyüyen ve gelişen şirketlerin genellikle kalite standartları düşer. Şirket büyüdükçe müşteri ile teması zorlaşır ve müşterisini dinlemeyen her firma batmaya mecburdur.Biz büyümemizi bunun farkında olarak gerçekleştiriyoruz. Sizinle birlikte büyüyerek piyasada kalıcı olmayı hedefliyoruz. Kurulduğu ilk günden beri en iyiler listesinde yer alan firmamız bunu başarmış durumda.