Antalya Atık Su Bertaraf Hizmetleri

Hemen Arayın: 0 507 350 56 46

Atık Su Bertaraf Hizmetleri, giderek artan çevre kirliliği sonucu olarak iklim değişiklikleri meydana gelir. Bunun bir sonucu olarak dünyamızda içilebilen su kaynakları azalmakta ve yüksek dozda kimyasallar, endüstriyel atıklar, evlerimizdeki deterjanlar ile birlikte kirlenmiş su ciddi oranda artmakta.

Antalya Kanalizasyon Vİdanjör

Üretim faaliyetleri sonucunda oluşan katı, sıvı ve gaz atıkların yönetimi, sanayi kuruluşlarını en çok sıkıntıya düşüren durumlardan biridir.

Birçok kuruluş atıklarının miktarları nedeniyle arıtma ihtiyacını kendileri çözmediği zaman destek almaya ihtiyaç duyar.

Bu durumda firmamız her koşulda sizlerin yanında olacaktır. Atık su arıtma hizmetleri insan sağlığını, çevreyi ve su kaynaklarının kalitesini korumak için çok önemlidir.

Endüstriyelteknolojisi her gün gelişmektedir. Dolayısı ile günümüzde sulama, endüstriyel ve içme amaçlı bile kullanılması için, değerli bir hizmet olarak görülmektedir.

Kanal, logar ve foseptik kuyularının içerisinde bulunan taş, kum, katı atıkları ve su çekimi hizmetleri ile işlerimizde vidanjör araçlarının etkisi büyüktür.

Vidanjör araçları içerisinde ki maddeleri atık haznesine vakumlayarak temizleme işlemi yapar.

Hangi Amaçla Nerelerde Kullanılmalı?

Aerobik aşılama çamuru temini
Anaerobik aşılama çamuru temini
Atıksu depolama tanklarının boşaltılması
Endüstriyel atıksuların taşınması
Evsel suların taşınması
Firma içlerinde sıvıların taşınması
Foseptik tanklarının boşaltılması
Tank tabanlarında biriken çamurların çekilmesi
Yağmur suyu birikintilerinin boşaltılması

Atık Su Bertaraf Hizmetleri İle Su Kazanımı;

Atık su bertaraf hizmetleri ile su kazanımı söz konusu olduğunda, bu noktada bertaraf hizmetleri devreye giriyor. Özellikle ülkemizde bizim misyonumuz,  çevre kirliliği konularında daha güzel bir dünya için öncü olmaktır.

Bizim ilk hedefimiz doğal su kaynaklarını kirletmemek ve üretiminin sürekliliğini korumaktır. Son çare olarak görüyoruz. Asıl olan insanlar ve diğer canlılar için kimyasallardan uzak bir su geri kazanımı sağlamak.

Şirketinizin ve çevrenin her daim yanında olmaya çalışıyoruz. Böylece hem sizi problemden kurtarıyor hem de çevreye zararlı su oluşumunun önüne geçmiş oluyoruz.

Jet Kanalizasyon Kurumsal Web Sitesi…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir