Antalya Kanal Tıkanıklığı Açma

Hemen Arayın: 0 507 350 56 46

Kanal tıkanıklığı, özellikle belirli dönemlerde birçok kişinin binalarında veya özel yapılarında yaşadığı problemler arasındadır. Özellikle sert cisim kullanımı veya uzun süre boyunca kanal tamiratı yaptırmamak bu gibi sorunlara neden olur. Kanal tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız, sizlere profesyonel ve son teknolojik cihazları ile hizmet veriyor. Cihazlarımız ile kullanımda olduğunuz kanalları kısa bir sürede açmaktayız.

Kanal Tıkanıklığını Açmak İçin Hangi Yöntemler Kullanılmalıdır?

Evlerde kullanılan bütün gider boruları bunlar su borusu, mutfak, banyo ve tuvalet olmak üzere tamamen kanalizasyona bağlı bir şekilde bulunmaktadır.

Antalya Kanalizasyon Vİdanjör

Tuvalet içerisine atılan bütün cisimler parçalansa da parçalanmasa da mutlaka kanalizasyon sistemine gitmektedir. Bu gibi durumlarda zaman içerisinde kanallar tıkanmaktadır. Kişilerin bu gibi durumlar için, mutlaka uzman bir firmadan kanal tıkanıklığı açma hizmeti alması gerekmektedir. Özellikle su ile parçalanmayan ürünler, zaman içerisinde atık su giderini kapatmaktadır.

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Sonrasında ise tesisat sistemi zarar görerek hata vermeye başlar. Firmamız sizler için her türlü kanal tıkanıklığı açma işlemini uygulamaktadır. Sizlerde temiz bir şekilde lavabo, tuvalet veya mutfak lavabosunu kullanmak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Son teknolojik ürünlerimiz ile sizlere daimî olarak güvenilir bir şekilde destek oluruz. Firmamız sizlere özel görüntüleme hizmeti sunmak ile beraber, robotla kanal açma hizmeti de sunar.

Kanal Tıkanması Nasıl Belli Olur?

Kanal tıkanmasının diğer belirtilerinden biri ise rutubet oluşmasıdır. Özellikle duvarlarda aşırı nem olması veya rutubet olması evinizde kanal tıkanıklığı sorunu olduğunu belli eder. Kanalizasyon giderlerinin tıkanması, komşu dairelere de zarar verir. Kanal tıkanması hem sizlere hem de çevrenizdeki insanlara büyük bir oranda maddi ve manevi bir şekilde zarar verr.

Tuvalet kanalının tıkanması durumunda ise tuvalet içerisinde su basma gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi problemler çevrenizde bulunan insanlarla da ilişkinizi büyük bir oranda etkileyer. Sizlerde bu tarz problemler ile karşılaşmamak için firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Kanal Tıkanıklığı Nasıl Görüntülenir?

Kanal tıkanıklığı açma işlemi sırasında belirli teknikler uygulanmaktadır.

Genel olarak bu işlem için elektronik cihazlarla görüntülenme tercih edilmektedir. Eski tip tamir işlerinde genel olarak kırma veya dökme gibi şeyler uygulanırdı. Ancak günümüzde bu yöntem artık eski modadır. Kırmadan, dökmeden kolay bir şekilde görüntülenme işlemi ile kanal tıkanıklığı giderilebilir.

Fayansların gereksiz yere sökülmesi veya kırılması sizleri maddi ve manevi anlamda yıpratabilecek olaylar arasındadır. Ancak ileri teknoloji ürünü olan görüntülenme sistemi herhangi bir şekilde kırma işlemi gerektirmeden sizlerin problemini kısa bir süre içerisinde çözmemize yardımcı olmaktadır.

Ev içerisinde ki düzeni bozmadan yapacağımız, kanal tıkanıklığı açma işlemleri aynı zamanda da evinizin genel görüntüsü koruyacaktır. Bu işlem sayesinde sizlerde ekstra masrafa girmeden kolay bir şekilde kanallarınızı tamir ettirebilirsiniz. Bu hizmet türü kişiler tarafından en çok tercih edilen ve beğenilen hizmet türleri arasındadır. Normal şartlarda zor olan kanal tıkanıklığı açma işlemi bu sayede daha kolay bir hale gelir. Firmamız son teknoloji aletleriyle ile sizlere sorunsuz ve kaliteli bir kanal tıkanıklığı açma hizmeti verir.

Kanal Tıkanıklığı Nedenleri Nelerdir?

Kanalizasyona atılan peçete, tuvalet kâğıdı veya tuvalet kâğıdı rulosu da bu tarz durumlara sebep olan diğer faktörlerden biridir. Özellikle plastik veya erimeyen sert cisimlerin kanalizasyon giderlerine atılması genel olarak kanalizasyon ve kanal tıkanıklığına yol açar. Diğer en büyük problemlerden biri ise tesisatın eski olmasıdır. Eski tip, beton borular ile döşenen tesisatlar zaman içerisinde yıpranma, kırılma, çökme veya çürüme yaşamaktadır.

Özellikle aşırı kimyasal kullanımı bu duruma sebep olur. Sizde kimyasal kullanmadan kolay bir şekilde kanalizasyon ve kanal tıkanıklığını açmak için firmamızı tercih edersiniz. Firmamız sizler için özel çözüm yolları üretmektedir. En çok bilinen diğer bir sorun ise tesisat sisteminin yanlış döşenmesidir. Bu gibi problemli inşaatlar, zaman içerisinde kanal tıkanıklığına yol açar.

Kanal Tıkanıklığı Problemi Nasıl Çözülür?

Kanal tıkanıklığı açma işlemi için genel olarak cihazlarla çalışılmaktadır. Bu durum tespit aşaması olup, görüntü alp tıkanıklık olan alan belirlenmeli. Sonrasında ise tıkanıklığa neden olan cismin boyutu, durumu ve alınma şekli belirlenir. Bazı durumlarda bu cisimler, borular içerisinde sızıntıya sebep olmaktadır. Belirlenen cisim, kanal içerisinden çıkarılır. Kanal tıkanıklığını açtıktan sonra bir takım teknik işlemler yapılmaktadır. Bu özellikle cismin türüne göre suyla yıkama, su ile temizleme ve madenin kırılması gibi işlemler olur.

Bununla beraber robotla kanal tıkanıklığı açma işlemi de sıklıkla tercih edilen çözüm yollarından biridir. Bu yöntemlerden en uygun olanı seçerek, orada olan cisim yok edilmektedir. Sonrasında ise tamamen kanal temizlenmektedir. Sürekli olarak kanal tıkanıklığı yaşamanız durumunda, kanal tıkanıklığı açma işlemi için firmamızla iletişime geçersiniz.

Jet Kanalizasyon Kurumsal Web Sitesi…