Altınova Vidanjör Hizmeti 05073505646

Profesyonel Altınova vidanjör çeşitli sıvı ve çamur atıkları desteğiyle sahip olduğu tanker sistemine depolayıp atıkların transfer edilmesini sağlayan iş makineleridir. Vidanjörler bu nedenle lavabo ve logar temizliğinde kullanılmaktadır. Vidanjörlerin çok çeşitleri söz konusudur. Mini vidanjörler ve büyük boy vidanjör türleri mevcuttur. Vidanjörler başlangıçta madenlerdeki çamur ve bulamacın transferinde tercih ediliyordu. Ancak iş makineleri bugün daha […]

Profesyonel Altınova vidanjör çeşitli sıvı ve çamur atıkları desteğiyle sahip olduğu tanker sistemine depolayıp atıkların transfer edilmesini sağlayan iş makineleridir. Vidanjörler bu nedenle lavabo ve logar temizliğinde kullanılmaktadır. Vidanjörlerin çok çeşitleri söz konusudur. Mini vidanjörler ve büyük boy vidanjör türleri mevcuttur. Vidanjörler başlangıçta madenlerdeki çamur ve bulamacın transferinde tercih ediliyordu. Ancak iş makineleri bugün daha geniş sahalar üzerinden tercih edilmektedir. Vidanjörler çalışma alanları bakımından çeşitli çamur ve atıkların temizlenmesinde, banyo ve mutfaklarda yer alan lavabo tıkanıklığı giderilmesinde ve kanalizasyon temizliklerinde kullanılmaktadır.

Vidanjörler derinlemesine temizlik yapmaktadır. Bu iş araçları geçmiş dönemlerden buyana kullanılmaktadır. Su şebekelerinin temizlenmesinde de vidanjör kullanılmaktadır. Bunun yanısıra vidanjörler özel pompa düzeneğine sahiptir. Bu sistem yardımıyla zorlu kanallardaki katı ve çamur birikintilerini bile kolayca yok etmektedir. Vidanjörler sıradan iş araçları değildir. Köklü bir geçmişe sahiptir. Bunun yanısıra vidanjörler bugün daha hızlı bir şekilde kullanılmaktadır. Daha eğitimli operatörleri sayesinde vidanjörler hız kesmeden hizmet vermektedir.

Vidanjörler özel su püskürtme sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde logar tıkanmasını dakikalar içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Jet Kanalizasyon şirketi su püskürtme sistemi sayesinde hijyenik bir şekilde hizmetler sunmaktadır. Bunun haricinde vidanjörler sıradan iş makinelerinin aksine kesintisiz olarak hizmetler vermektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti elde etmektedir.

Temiz Su Transferi Yapan Vidanjörler

Temiz su transferlerinde en çok Jet Kanalizasyon vidanjörleri tercih edilmektedir. Antalya bölgesinde su şebekeleri sularının transferleri yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Firma ve konutlar bu kapsamda Jet Kanalizasyon şirketini güvenle tercih etmektedir. Temiz suyun transferlerinde vidanjörler hızlıca hizmet vermektedir. Su şebeke deposunun büyüklüğü baz alınarak büyük veya mini boy vidanjörler tercih edilmektedir.

Vidanjörler aynı zamanda temiz su transferi de yapmaktadır. Temiz su şebekelerinde yer alan suyun farklı sahalara transfer edilmesinde vidanjörler tercih edilmektedir. Bunun yanısıra Altınova vidanjör modelleri bugün daja uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Özellikle Antalya Jet Kanalizasyon şirketi tarafından kampanyalı fiyattan vidanjörler adreslere transfer edilmektedir. Vidanjörler teleskopik emiş boomlu ve kaser boomlu vidanjörler olmak üzere toplamda 2 farklı modellere ayrılmaktadır. Bunlardan teleskopik emiş boomlu vidanjörler daha çok fosseptik çukurları ve kanallarda biriken atıkları toplamaktadır. Kaset boomlu vidanjörler ise daha çok tıkanan fosseptik çukurları ve kanalizasyonların basınçlı su ile açılmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan her iki vidanjör türleri de işlevleri bakımından birbirinden farklıdır.

Su Çeken Vidanjörler

Vidanjörlerin en önemli özellikleri arasında kusursuz bir şekilde su çekmesidir. Özel su çekim sistemi sayesinde Altınova vidanjör araçları suyu kusursuz ve pratik bir şekilde çekmektedir. Vidanjörler tıkanıklık olduğunda ya da biriken su çekme işlemlerinde devreye giren modern iş makineleridir. Bu iş araçları meydana gelen tıkanıkları su basıncı kullanarak yok etmektedir. Foseptik çekim sistemi sayesinde birikmiş atık ve çamurları kolayca yok etmektedir. Vidanjör araçları son derece güçlü vakumlu motor sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde çok uzun mesafeler üzerinden dahi kolayca çekim yapmaktadır. Böylece fiziksel girişimi ortadan kaldırmaktadır.

Vidanjörlerin Genel Nitelikleri

Vidanjörler 10 teker 25 tonluk araçlar ve kırk ayak 30 tonlık araçlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu nedenle Altınova vidanjör modelleri bugün çok daha yüksek teknolojilere sahiptir. Jet Kanalizasyon vidanjörleri ise 80 ila 100 metrelik en uzak mesafeler üzerinden bile hizmet vermektedir. Katı atık ve çamurları çekebilme özelliğine sahiptir. Jet Kanalizasyon vidanjörleri aynı zamanda 5 ila 10 ton aralığında su alabilme kapasitesine sahiptir. Piyasada yer alan vidanjörlerin büyük bir kısmı ise orta büyüklüktedir. Büyük boy vidanjörler ise kapasite bakımından 10 ton üzerinde devasa tank kapasitesine sahiptir.

Vidanjörlerin temel özellikleri arasında hantal olmamasıdır. Bu iş makineleri ağır tonaja sahiptir. Buna rağmen Jet Kanalizasyon vidanjörleri her türlü zorlu hava şartlarında bile kolayca hareket etmektedir. Vidanjörler aynı zamanda 360 derece otomatik olarak dönebilme kapasitesine sahiptir. Bu sayede ise çalışmaları sırasında tüm dikkatlerin üzerinde toplanmasını sağlamaktadır.

Vidanjör nereden çağrılır?

Vidanjör direk olarak Altınova vidanjör firmasından çağrılmaktadır. Firma sitesinden küçük ve büyük boy vidanjör çağırabilirsiniz.

Vidanjör hortumu kaç metre olur?

Büyük kanal hortumunun genişliği Altınova vidanjör bir parmak büyüklüğünde ve 120 metre uzunluğundadır. Her türden başlık yer almakta ve her türden kanal ve logar tıkanıklığı açmaktadır.

Adrasan Vidanjör Hizmeti, Çıralı Vidanjör Hizmeti, Kanalizasyon Açma, Kemer Kanalizasyon Açma, Olimpos Vidanjör Hizmeti, Tıkanıklık Açma Antalya, Antalya Logar Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Açma Antalya, Antalya Kanalizasyon Açma, Adrasan Kanalizasyon Açma, Aksu Kanalizasyon Açma, Beldibi Kanalizasyon Açma, Belek Kadriye Kanalizasyon Açma, Belek Kanalizasyon Açma, Döşemealtı Kanalizasyon Açma, Kaş Kalkan Kanalizasyon Açma, Kepez Kanalizasyon Açma, Konyaaltı Kanalizasyon Açma, Korkuteli Kanalizasyon Açma, Lara Kanalizasyon Açma, Manavgat Kanalizasyon Açma, Muratpaşa Kanalizasyon Açma, Serik Kanalizasyon Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma, Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma, Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Vidanjör Hizmeti Antalya